K apartmánom na prízemí vám pribalíme
záhradku zadarmo.

🌟 Oslávte s nami Nový rok!  Vylepšíme vám pohodlie a atmosféru sviatkov. Pridali sme pozemky k apartmánom na prízemí zadarmo.* 

Výhodná ponuka a osobitý prístup ku každému záujemcovi je zárukou, že Vaše sviatky a Nový rok s nami budú nezabudnuteľné. 🎄🌟 Rezervujte si v predpredaji už teraz svoj rekreačný apartmán v Kremnici.

Apartmánový dom Zoja

Na 4 nadzemných podlažiach nájdete spolu 13 luxusných apartmánov. Dominantou tejto stavby je prekrásne obojstranné vstupné schodisko, čelná terasa pavlačového typu, ako aj typické vikiere. 

Komfort umocňuje interiérový výťah, exteriérové parkovanie a skladové priestory.

Ku každému apartmánu na prízemí vám zadarmo pribalíme záhradku o výmere cca. 40 m² (presná výmera bude upresnená neskôr) 

Apartmánový dom Arpád

Ide o väčšieho brata menšej Alžbety. Je z troch južných budov areálu tou strednou. Veľkostne aj polohou.

S dvoma apartmánmi na prízemí apartmánový dom Arpád ponúka možnosť rozšírenia súkromných priestorov do exteriéru. Tieto pozemky sú prirodzene ohraničené reliéfom krajiny.

K apartmánu č. 1.1 dostanete pozemok cca 120 m²
K apartmánu č. 1.2 dostanete pozemok cca 120 m²

(presná výmera bude upresnená neskôr) 

Apartmánový dom Alžbeta

Z troch južných budov areálu je tou najmenšou, pýši sa však najexkluzívnejšou polohou.

Spolu len dva útulné apartmány v tomto historickom skvoste. Jeden na prízemí, druhý mezonetový na poschodí.

Ako Arpád, aj Alžbeta je bezpečnou voľbou pre tých, čo túžia po súkromí.  Alžbeta je postavená na úpätí hory tak, že okolitý reliéf prírody jej poskytuje prirodzenú ochranu.

K apartmánu č. 1.1 dostanete pozemok cca 120 m²  (presná výmera bude upresnená neskôr) 

 

*Táto ponuka platí výhradne pre apartmány z prvej fázy výstavby. Ostatné časti projektu zatiaľ nie sú súčasťou tejto ponuky a nevzťahujú sa na ne žiadne ustanovenia alebo zvýhodnenia uvedené vyššie. 

 

Veríme, že si zo širokej ponuky apartmánov v prvej etape vyberiete. Ozvite sa nám však aj v prípade, že v našej aktuálnej ponuke nenájdete apartmán, ktorý by spĺňal vaše nároky – možno pre vás máme riešenie v ďalších etapách výstavby.

Tešíme sa na vaše dojmy a reakcie. Všetky informácie nájdete na toliar.sk a sledujte nás tiež na sociálnych sieťach FacebookInstagram.

 

Zaregistrujte sa a budeme vás pravidelne informovať o tom, čo sa deje, ako aj o tom, čo sa pripravuje. 
  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

  Táto stránka je chránená ochranou reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

  Veríme, že nás budete sprevádzať cestou k miestu, ktoré sa znova nadýchne.

   

  S pozdravom a úctou

  Marcel Prokop, RSc.

  Telefón:  0940 600 400

  Email: apartmany@toliar.sk