Už od 2.12.2023 sa začala lyžiarska sezóna na Ski Krahule.

 

Zdroj: https://www.skikrahule.sk/stredisko.html 

 

Lyžovanie a bežkovanie v Strediskách Ski Krahule a Skalka

Slovensko, so svojím pohorím a zasneženými svahmi, je domovom niekoľkých skvostných lyžiarskych stredísk. Medzi najvýnimočnejšie patria Ski Krahule a Skalka, ktoré sa vyznačujú nielen kvalitnými zjazdovkami, ale aj malebnými bežkárskymi traťami.

Lyžiarske stredisko Ski Krahule, nachádzajúce sa v srdci Kremnických vrchov, ponúka nielen dokonalé podmienky na lyžovanie, ale aj nádherné bežkárske trate. Pre milovníkov bežkovania je tu k dispozícii sieť značených tratí vhodných pre všetky úrovne. S prevýšením a panoramatickými výhľadmi sú bežkárske chvíle nezabudnuteľné. Príjemné trasy vedú cez pokojné lesy a otvorené lúky, čo robí z každej trate príjemný zážitok pre každého návštevníka.

Skalka ponúka aj možnosť pre tých, čo si chcú užiť kľudné bežkovanie. Prekvapujúco pokojné trate v týchto horských končinách tvoria dokonalý kontrast k rýchlym zjazdovkám. Bežkári si môžu vychutnať až 40 km rôznych tás s nádhernými výhľadmi na panorámu Karpát, čím sa bežkovanie v Skalke stáva jedinečným spojením aktívneho oddychu a pôvabu horskej prírody.

Ski Krahule a Skalka nie sú len miestami na lyžovanie, sú to zimné rajské kúty, kde sa môžete oddať radosti zimných športov v najlepšom zmysle slova. Nech už ste vášnivý lyžiar alebo milovník bežkovania, tieto strediská ponúkajú všetko, čo potrebujete pre dokonalú zimnú dovolenku.

 

 

Naše Apartmány TOLIAR na okraji mesta Kremnica, sú len kúsok od lyžiarskych stredísk Skalka a Krahule. Ak túžite po oddychu v tichom objatí lesa, ste na správnom mieste  😃

 

Tešíme sa na vaše dojmy a reakcie. Všetky informácie nájdete na toliar.sk a sledujte nás tiež na sociálnych sieťach FacebookInstagram.

 

Zaregistrujte sa a budeme vás pravidelne informovať o tom, čo sa deje, ako aj o tom, čo sa pripravuje. 
  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

  Táto stránka je chránená ochranou reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

  Veríme, že nás budete sprevádzať cestou k miestu, ktoré sa znova nadýchne.

   

  S pozdravom a úctou

  Marcel Prokop, RSc.

  Telefón:  0940 600 400

  Email: apartmany@toliar.sk