projekt nevšedných apartmánov toliar v kremnici

Investovanie do nehnuteľností je často spojené s dlhodobým rozhodnutím, a výber miesta pre takúto investíciu môže byť kľúčový. Kráľovské historické mesto Kremnica priťahuje už dlhodobo pozornosť investorov a kupujúcich rekreačných nehnuteľností. Predstavujeme vám náš dlho a starostlivo pripravovaný projekt rekonštrukcie a výstavby nových apartmánov v Kremnici – TOLIAR.

Prečo zvážiť investíciu do apartmánu z nášho projektu nevšedných apartmánov TOLIAR v Kremnici? Hlavne z dôvodu obmedzených možností novej výstavby. Okrem toho je Kremnica známa svojím jedinečným a nádherným historickým centrom, kde si môžete vychutnať atmosféru stredovekého mesta každý deň. Turisti prichádzajúci do Kremnice sa radi ubytovávajú v historických budovách, a váš apartmán by prípadne mohol byť jedným z týchto unikátnych miest na prenájom.

Navyše budú historické budovy a celý areál projektu označený a chránený ako Národná kultúrna pamiatka Slovenskej republiky.

Kremnica je turisticky atraktívnym miestom s mnohými pamiatkami, múzeami a prírodnými krásami v okolí. To priťahuje turistov, čo môže znamenať pravidelný príjem z prenájmu vášho apartmánu, ktorý bude atraktívnym miestom pre dovolenkových hostí. Ceny nehnuteľností v Kremnici  a okolí sa v posledných rokoch zvyšujú, a to najmä vzhľadom na jeho historický význam a rozvoj cestovného ruchu. Kúpou apartmánov TOLIAR, máte zaručený rast hodnoty do budúcnosti.

Kremnica sa nachádza v blízkosti dôležitých komunikačných trás a je ľahko dostupná z hlavných miest Slovenska, vrátane Bratislavy. Jednoduchý prístup po dialnici bez zdržania v dopravných zápchach.

Počas letných mesiacov si môžete vychutnať dostatok rekreačných aktivít v okolí. Pre dokonalé oddychovanie ponúka rázovitá príroda možnosti na turistiku, cyklistiku ale aj kúpanie a rybolov. V zimných mesiacoch môžete využiť blízkosť zjazdoviek v okolitých lyžiarskych strediskách Skalka alebo SKI Krahule. To robí z investície do apartmánov TOLIAR v Kremnici výbornú voľbu pre milovníkov zimných športov. Kúpou investujete nielen do zvýšenia kvality vlastných voľnočasových a rekreačných aktivít v lete aj v zime ale aj možnosti potenciálneho príjmu z prenájmu.

Nechajte sa očariť kúzlom tohto historického kráľovského mesta vrátane jeho okolia. 

Vyžiadajte si viac informácií aby ste si mohli vybrať a rezervovať apartmán z nášej ponuky nevšedných apartmánov TOLIAR, ktoré sú práve v tejto krásnej a jedinečnej lokalite.

štúdie jednotlivých objektov toliar v kremnici

Tu bude postupne zverejnených spolu 10 štúdií všetkých pripravovaných objektov, kde si už teraz môžete vybrať váš budúci apartmán. Dispozície, plochy, poschodie. To všetko nájdete v jednotlivých štúdiách. To čo v nich nenájdete vám radi zodpovieme, neváhajte nás kontaktovať.

Zaregistrujte sa a budeme vás pravidelne informovať.

Toliar – niekdajšie rekreačné stredisko, v dávnejšej minulosti ozdravovňa.  Areál, ktorého potenciál spočíval predovšetkým v lokalite. Miesto, ktoré je odjakživa obklopené lesom.

Miesto len na skok od lyžiarskych stredísk Skalka a SKI Krahule.
    Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

    Táto stránka je chránená ochranou reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

    Zaregistrujte sa a budeme vás pravidelne informovať.

    Toliar – niekdajšie rekreačné stredisko, v dávnejšej minulosti ozdravovňa.  Areál, ktorého potenciál spočíval predovšetkým v lokalite. Miesto, ktoré je odjakživa obklopené lesom.

    Miesto len na skok od lyžiarskych stredísk Skalka a SKI Krahule.